שחזור קובץ, שנמחק בטעות

שחזור קובץ, שנמחק בטעות

לעתים רחוקות זה קורה לכל אחד מאתנו, אבל כאשר זה קורה, אז נראה, שהגיע סוף העולם. קודם כל, נוציא הודעה מרגיעה, שברב המקרים ניתן לשחזר את הקובץ במלואו.

דבר ראשון, חייבים להבין מה הדרך שבו מחקתם את הקובץ? אם עשיתם את זה דרך סייר או דרך צירוף של מקשים SHIFT +DELETE. אם מחקתם בדרך הראשונה, אז כמעט בטוח שהקובץ שלכם נמצא בסל המחזור, אלא אם כן, עבר יותר מידי זמן ולפי ההגדרות שעשיתם למחשב, הפרטים נמחקים מסל מחזור לאחר זמן מסויים, שאותו הגדרתם בהגדרות המחשב, שבעצם זה זמן שסל מחזור מתרוקן אוטומטית אחרי אותה תקופה מוגדרת. אם אם אתם עדיין נמצאים בחולון זמן, שקבצים נמצאים בסל, אז מצבכם טוב מאוד. אתם פשוט מסמנים את הקובץ הנדרש, בוחרים בRESTORE ובזה סיימתם. הקבוץ המאוחל יחכה לכם במקום שלו.

עכשיו נדבר על מצב, שבו אתם גיליתם שאין את הקובץ הנדרש בסל המחזור, מה עושים במקרה הזה? ישנם כמה אופציות, אחת מהן, זה שימוש בתוכנות שחזור למיניהן. חלק מהתוכנות הן חינמיות וחלק מהם בתשלום. מי שיש לו ידע בסיסי בטכנולוגיות או /ו הוא בעל סבלנות, אז יש סיכוי דאי גדול, שהוא יצליח לבצע שחזור של אותו קובץ בעזרת תוכנה. כאן, גם מאוד חשוב לזכור, שבמקרים מסוימים,  אם התהליך שחזור השתבש או שעשיתם טעות בתהליך, אתם עלולים לאבד את הקובץ ואת כל המידע שהיה בו.                                                                                                                                                 

האופציה, השנייה, המתאימה ביותר עבור אנשים, שלא כל כך אוהבים להתעסק עם עולם הטכנולוגיות או שמעדיפים לחסוך את הזמן היקר, או לחלוטין, רוצים לקבל את המידע שבקובץ שלם ולא ניזוק – היא פניה לשירותי שחזור מידע מקצועיים. כיום, יש לא מעט מעבדות, שמספקות שירותי שחזור מידע בצורה יעילה, מקצועית ומהירה. השירות שלהן כרוך בתשלום כמובן, אבל זה שווה במיוחד אם הקובץ חשוב לכם. תהליך פניה לקבלת שירות שחזור מאוד פשוט. ברגע, ששמתם לב, שקובץ הנדרש איננו, תכבו את המחשב, פנו לאחת החברות, שמתמחות בשחזור מידע ותסבירו מה בדיוק קרה. לאחר מכאן, תבחרו להביא את המחשב למעבדה שלהם באופן עצמאי, (כרגע לא נתייחס למצב שנוצר עקב מגפת קורונה, מכיוון שמומלץ בחום להתעדכן בשיחת טלפון על אפשרויות קיימות לאותו רגע וכמובן על שעות פתיחה) או להפך תוכלו להשתמש בשירות אסיפה והחזרה של המחשב בעזרת השליחים של החברה. לאחר בדיקה ראשונית, תקבלו הצעת מחיר עבור ביצוע עבודת שחזור וגם זמן עבודה משוער. חשוב לציין, שפעם המחירים באמת היו גבוהים עבור חילוץ מידע או שחזור, אבל עם התקדמות הטכנולוגיות, עם צבירת ניסיון בתחום, המחירים ירדו משמעותית.

ברור, שעדיף לא לחוות את הסיטואציה כזאת לעולם, אבל במידה וזה קרה תשארו רגועים ותפעלו בדיוק לפי שאמרנו. אנחנו בטוחים, שתוכלו להתגבר על הלחץ ועל הפחד ולקבל את הקבצים שלכם בחזרה.

 

האתר מקודם על ידי Best-SEO קידום אתרים
חנות מחשבים © 2021