בניית אתרים

בניית אתרים

נושא בנית אתרים הפך להיות מאוד אקטואלי בתקופה האחרונה וזה לא פלא, מכיוון, שרב בעלי עסקים הבינו, שנוכחות דיגיטלית של העסק – זה פשוט must בזמננו. כרגע, אין משהו יותר יציב, מכמירות און ליין. נכון, ברב המקרים זה לא מחסה את כל העלויות והוצאות, אבל זה כן נותן פריצת דרך חדשה לעסקים, במיוחד כאשר מדינה נמצאת בסגר תקופה מסוימת וגם לא ברור מתי התקופה הזאת תסתיים.

דרכים לבניית אתר

כיום קיימות מגוון אופציות לבניית אתרים. כך לדוגמה תוכלו להשתמש בשירותי חברות ענק, שמציעות לבנות אתרים על בסיס פלטפורמה שלהן. בדרך כלל עבור הקמת אתרים מסוג זה לא תשלמו מחיר גבוהה, אבל כן תצטרכו לחתום על קבלת שירותים נוספים שחברה מציעה.

אופציה אחרת – לפנות לבונה אתרים או חברה של בוני אתרים, שיבנו לכם אתר על הפלטפורמה, שתבחרו. בסוף התהליך אם לא תרצו לרכוש אף שירות נוסף מאותה חברה, תשוחררו לדרככם. כך יוצא, שזו אופציה לא רעה בכלל, בתנאי שיש לכם סכום התחלתי להשקעה. אבל יחד עם זאת, תמורת תשלום נאה תוכלו לקבל אתר מכל סוג שתבחרו, כמעט בכל סגנון עיצובי שיעלה על הדעת.

אופציה נוספת – בניית אתר בצורה עצמאית על ידי שימוש באחת מהפלטפורמות הנפוצות, לדוגמה WORDPRESS או WIX, JOOMLA עוד. אומנם, זה דורש מכם קצת ידע טכנולוגי, סבלנות וכמובן זמן פנוי.

איך אני בונה אתר לבד?

כיום שי ברשת מבחר עצום של מדריכים לבניית אתרים באופן עצמאי, כך שהם יהיו לעזר בשבילכם. כעקרון, תמיד תתחילו מרכישה של דומיין מתאים וחבילת אחסון אתרים מתאימה. שם הדומיין אמור להיות תואם לשם העסק, או לשירות שעסק מספק כמו כן מומלץ, שדומיין יהיה קליט ולא ארוך, שיהיה פשוט עד כמה שניתן, כך הגולשים לא יתבלבלו ולא יעשו טעויות בכתיבתו. בדרך כלל מחיר דומיין נעה בין 60 -75 ש''ח לשנה.

לאחר שתבחרו את הדומיין, תתפנו לחפש חבילת אחסון מתאימה. בדרך כלל חבילת אחסון ממוצעת עולה בין 39 – 49 ש''ח לחודש. כך יוצא, שאם תחברו את ההשקעה הכספית שלכם באתר חדש נכון, לרגע זה, תקבלו משהו בין 45 -50 ש''ח לחודש. השקעה בהחלט משתלמת. לפני שאתם תבחרו את חבילת אחסון, שימו לב לכמה פרטים. דבר ראשון: שלחברה יש המלצות טובות, שלחברה ישנו שירות לקוחות זמין ומקצועי. מאוד חשוב גם לבדוק, ששרתי של אותם חברה מהירים ומאובטחים. אל תתביישו לבדוק ולהשוות בין מספר חברות. אנחנו עבדנו עם מספר לא קטן של חברות בארץ ובחו''ל ולבסוף בחרנו בחברת JETSERVER . אנחנו עובדים איתם כבר כמה שנים טובות ויכולים להגיד ששירות לקוחות שלהם פשוט מעולה, תמיד עוזרים ומייעצים על הצד הטוב ביותר, פשוט תענוג. השרתים שלהם בין המאובטחים והמהירים בארץ. כך שאנחנו ממליצים על החברה זו עם העניים העצומות. אבל הבחירה, היא כמובן שלכם.

לאחר, שתרכשו חבילת אחסון,  תצטרכו לקשר בין הדומיין לבין האחסון ובמידה ולא תדעו לעשות את זה לבד תפנו עם בקשה לשירות לקוחות. אחרי שהכל מתעדכן, תוכלו להיכנס לפנל ניהול ולעדכן מערכת וורדפרס על האתר שלכם. התקנה הזאת היא בחינם. תבחרו תבנית ותתחילו לעצב ולמלא את האתר בתוכן.

 

האתר מקודם על ידי Best-SEO קידום אתרים
חנות מחשבים © 2021